Čeština‎English日本語

Malá hloubka ostrosti v makrosvětě flóry, květin, keřů a pavučin
Vážky České republiky | Odonata - vážky, šídla, páskovci, klínatky, lesklice, motýlice, šídlatky a šidélka
TOP 20 - Výběr mých nejlepších fotografií
Makrofotografie hmyzu, motýli, brouci, pestřenky, koníci a další tvorové z říše hmyzu
Zoo zvířata, ptáci, savci, srnky a zejména rosničky

Dan Bárta a Dara Rolins – klub Fabric Ostrava 2011

Březen 14th, 2011

Some people like a dragonfly
floating on air
Don’t ever have to touch the ground
don’t have weight to bear
…(some people – sexy dancers)

12/03/2011 – Dan Bárta & Illustratosphere – host Dara Rolins | klub Fabric. Původně jsem zvažoval nechat foťák doma a jen tak si zajít na koncert, nakonec jsem rád, že jsem ho sebou vzal a udělal tento krátký fotoreport. Byl to mazec, po katowickém výtlaku Epicy další skvělý koncert, který mě dostal. Dan byl skvělý a Dara příjemně překvapila. Mohli jsme se zaposlouchat do skladeb jednak od Dana a Illustratosphere, pár vlastních od Dary, fajn byly coververze či J.A.R. a nesmím zapomenout na luxusní, staré songy z dob Sexy Dancers.

Dan Bárta a Dara Rolins - úvodní momenty koncertu

Dan Bárta a Dara Rolins

Dan Bárta a Dara Rolins

Dan Bárta a Dara Rolins

Dan Bárta

Dan Bárta a Dara Rolins

Dara Rolins

Dan Bárta a Dara Rolins

Dan Bárta a blue bottle

Dara Rolins

Dan Bárta a Dara Rolins

Dan Bárta a Dara Rolins - posledních pár minut koncertu

Dan, Dara a Robert

Dan Bárta, Dara a Mr. Jelínek

Dan a Dara

Další fotos s Danem v blogu.

Příspěvek blogu má tagy: , , , , , , , , ,

9 komentářů k “Dan Bárta a Dara Rolins – klub Fabric Ostrava 2011”

 1. Pavel napsal:

  Zdarec, tak já čekal nějaké jarní motivy a Ty zatím reportážní foto z koncertu. Musím ovšem konstatovat, že opět na jedničku. Vidím, že Dan má svého osobního fotografa 🙂

  [Odpověď]

  Martin Pustelník Odpověď:

  Čau, jarní motiv nahodím ve středu 🙂 Jak je Dan v Ostravě, nenechám si ho ujít, v Praze žezlo přenechávám Patricku Markovi 😉

  [Odpověď]

 2. Pavlína napsal:

  Ahojky Martine, já jsem rovněž velmi ráda, že jsem si to nenechala ujít. Máš samozřejmě právo fotoaparát nechat doma, ale já se na Tvé střípky vzpomínek vždy těším. Daru jsem slyšela na živo poprvé a musím říct, že jsem velmi mile překvapená. Kritiky jsem si četla, ale počkala jsem si, co to udělá uvnitř mé duše, zda se dostaví nadšení, radost, okouzlení, nebo ledový chlad. Božínku, to byl hudební požitek!!! Šla bych znovu. Ještě včera jsem si pobrečela, dojetím, když jsem ns facebuk dávala fotky, co nafotila kamarádka. omlouvám se za pletení se do řemesla, obrázky nenahradí, co vidí oči a slyší naše ucho, ta nádhera se přenést nedá, ale proto se tomu říká mazec, u kterého je ctí být!

  [Odpověď]

  Martin Pustelník Odpověď:

  Ahoj, jj, byl to vyvedený večer, více takových.

  [Odpověď]

  Pavlína Odpověď:

  Nejen více takových večerů ale i pocitů z nich. Vždycky si připadám, jako Rrůženka, kterou po dlouhém spánku probudí k životu. Ogárci mi dodávají neskutečnou energii a Dara, wow, fakt smekám!! Krása nesmírná to byla!

  Musím Ti říct, že obdivuji, jak máš Dana zachyceného čistě, bez rozmazání, protože kamarádka, přes velkou snahu měla pár fotek rozmazaných. Danek málo kdy, v klidu postojí. Na druhou stranu je pro mě fascinující, jak dokáže cítit rytmus. Nezapomenu na Dařin Nádych, výdych, jak i při vytleskávání si do toho vždy ještě něco přidá navíc. přiznám se, že se ostýchám si to na venek užít, ale vnímám to očima, ušima, duší, protože by se mi těžko vháněly slzy do očí, byť o tom už jen píši.

  [Odpověď]

 3. Honza Lapiš napsal:

  Ahoj. Opravdu skvělý zážitek. Z fotek se mi asi nejvíce líbí Dara s Danem s roztaženýma rukama a Dan sám nad nima. Velmi pěkné. Ahoj, H.

  [Odpověď]

  Martin Pustelník Odpověď:

  ahoj, u mě je to 12ka 😉 jj, super koncert

  [Odpověď]

 4. Michal napsal:

  Zdravím Martine,

  když jsem viděl tyhle tvoje fotky, tak jsem velmi pokorně stáhnul ocas mezi nohy… Byl jsem tam taky a taky jsem „fotil“ a jsem strašně „malý hovínko“ proti tobě. Tvoje fotky jsou nádherný, smekám, smekám, smekám!!! A jdu se konečně učit fotit, ne cvakat.

  [Odpověď]

  Martin Pustelník Odpověď:

  Ahoj Michale, no, zase tak pozitivně bych to neviděl 🙂 stal jsem jen na jednom místě, až 10minut před koncem jsem popošel o metr doleva, spíše jsem si fakt užíval skvělé hudby, dalo by se to určitě nafotit daleko lépe, ale jsem rád, že se líbí 😉 Jinak fotky máš pěkný, viděl jsem, že jsi byl i na zkoušce, super. Měj se

  [Odpověď]

Vložit komentář

ATLAS českých vážek & jakou vážku máte na fotografii

Anisoptera

Anisoptera

Zygoptera

Zygoptera

Poradna

Poradna